Milujete Ford? Nebojte se o tom říct světu!

Milujete Ford? Nebojte se o tom říct světu!

Pokud je značka Ford vaší srdeční záležitostí, můžete si tuto skutečnost nechat pro sebe, anebo ji začít hrdě šířit do světa. Alternativu číslo dva lze realizovat, mimo jiné, i pomocí fajnových doplňků. A nemusí se jednat pouze o výbavové doplňky pro vaše auto. Pořídit se dá tematicky laděné oblečení, nádobí, módní doplňky a dokonce i kosmetika.

Tričko s logem Ford Mustang

Fascinaci ikonickým sportovním vozem můžete dát najevo třeba bavlněným tričkem s obrázkem cválajícího koně, jemuž sekunduje nápis “BORN TO BE WILD”. Ostatně máloco symbolizuje svobodu a nespoutanost tak jako legendární sporťák. Pokud by někdo z vašich přátel či kolemjdoucích přece jen váhal, odkud vítr fouká, jednoznačnost vašemu sdělení dodá logo modrého oválu. Veškeré nápisy jsou výrazně bílé a krásně kontrastují s antracitově šedým podkladem.

Mustang vám dodá šťávu

Znáte to. Co člověk během dovolené nenafotí či nenatočí, jako by nikdy neviděl. Bohužel intenzivní využívání telefonu vede často k tomu, že baterie nevydrží ani jeden celý den. Ale kde vzít napájení, když jste někde v terénu? Řešením jsou powerbanky, které mohou – ostatně jako většina věcí – být buďto konvenční, anebo pořádně sexy. Zástupcem druhé kategorie je černá prémiová powerbanka (7000 mAH) z kolekce Ford Mustang. Díky tomuto celokovovému pomocníkovi s velkým emblémem cválajícího koně a kruhovým nápisem Ford Mustang budete vždy k dispozici – ať už se béřete peruánskými Andami, nebo jen “parkujete” na některé z evropských dálnic.

Fordaře i na pláži poznáš

Hrdost ke značce Ford na pláži nemusíte odhodit s prvními svršky. Co takhle vyzkoušet elegantní sluneční brýle z téže kolekce Ford Mustang? Pokud je vaší srdeční záležitostí jiný vůz než oblíbený muscle car, můžete zvolit třeba obruby s červeno-černými stranicemi a nápisem ST (odkazující především na Ford Focus ST a Ford Fiesta ST), příp. černé brýle s modrými písmeny RS. Ty odkazují na nejostřejší verzi Fordu Focus, model RS.

K dispozici jsou také krásné brýle s logem Ford na stranicích (pakliže třeba vyloženě neholdujete sportovním modelům) a dále přenádherné a elegantní sluneční brýle z kolekce Ford Heritage. Samozřejmostí je mimořádná úroveň ochrany očí (UV faktor 400) s tím, že brýle je samozřejmě možné používat i při jiných aktivitách než jen při lenošení na písku.

Totéž ostatně platí i o luxusní osušce s emblémem cválajícího koně a trojicí svislých pruhů charakteristických pro ostré vozy Ford. I ona se bude asi nejlépe vyjímat na pláži. To ale neznamená, že byste se jí nemohli nechat hýčkat v soukromí. Materiálem dost možná nejfajnovější osušky na hotelové (či jiné) pláži je čistá bavlna o tloušťce 480 g/m².

Osobní doplňky tvoří charisma

Říká se, že o všem rozhodují detaily. Jestli opravdu o všem, to si jistí nejsme. Ale o mnoha věcech určitě. Jste-li kuřák, spíše než bezpohlavním trafikovým zapalovačem na své okolí určitě zapůsobíte více, když si svoji cigaretku či doutníček zažehnete masivním designovým zapalovačem s logem Fordu Mustang. Ve své podstatě tím i šetříte životní prostředí. Fajnový a větru odolný zapalovač totiž umožňuje doplňovat “palivo”, takže vám vydrží roky. Prostě konec vyhazování ohyzdných jednorázových zapalovačů.

Termohrnek pro pohodovější jízdu k moři

Většina z nás míří k Jadranu autem. Jde o volbu veskrze racionální, byť ne vždy stoprocentně příjemnou. K tomu, aby se z přesunu nestala nekonečná anabáze ale spíše fajn roadtrip, přispěje řada věcí. Svoji roli mají určitě i termohrnky, jejichž úkolem je udržovat co nejdéle konstantní teplotu tekutiny, která je v nich obsažena. Co si budeme vykládat, moci se při zácpě na rozpálené chorvatské dálnici napít ledové koly či toniku, je prostě k nezaplacení. Termohrnků nabízí trh tisíc a jeden. Nejlevnější vyjdou i na méně než dvě stovky. Kvalitnější pak začínají zhruba na dvojnásobku. K dostání jsou i “nepřevrhnutelné” termohrnky, termohrnky z bambusu atp. U nás ale jednoznačně vítězí kvalitní termohrnek s nápisem Ford Mustang doplněným o ikonický emblém cválajícího koně. Pokud někdo tvrdí, že sosat v autě ledovou kofolu, nejde s grácií, nesouhlasíme.

Podložka pod SPZ – fajn gesto

Vozíte stále pod svojí registrační značkou název, logo a internetovou adresu svého autosalonu, případně autobazaru, kde jste vůz pořídili? Máme lepší nápad. Svoji sounáležitost se značkou Ford můžete vyjádřit pomocí fajnové podložky pod SPZ. Na ní se může skvít opět třeba Ford Performance, pouze logo Ford, příp. existují firmy, které vám podložku opatří textem na přání (klidně i reklamním). A můžete přidat i vlastní grafiku či dokonce fotografii. Pozor ale na to, aby z fotografie na malých rozměrech podložky něco zůstalo.

Facebook diskuze