Plán na chladné zimní večery? Kochat se letními srazovými snímky nádherných vozů značky Ford

Plán na chladné zimní večery? Kochat se letními srazovými snímky nádherných vozů značky Ford

Na území Spojených států se koná nepřeberné množství automobilových srazů. Od roku 2010 se zde slaví dokonce i tzv. Den sběratelských a veteránských vozů (Collector Car Appreciation Day). Ten byl oficiálně posvěcen americkým Senátem v rámci Rezoluce č. 513 s tím, že v roce 2018 připadl na 13. červenec. Horkého letního dne využili desítky tisíc majitelů i nadšenců do aut k různým happeningům. Jedna taková seance proběhla na předměstí Detroitu, kam se se svým fotoaparátem vydal i Bill Cook, bývalý zaměstnanec marketingového oddělení Ford a dnes důchodce.

K vidění byla nejen auta

Sraz proběhl v areálu závodního okruhu M1 Concourse v Pontiac, což je předměstí Detroitu. Příslovečné dveře měla otevřená auta všech značek, modelů a roků výroby. Nepřekvapí, že byl hojně zastoupený i Ford, jak můžete vidět v galerii přiložené níže. Ostatně do centrály modrého oválu v Dearborn (také předměstí Detroitu) je to odsud jen kousek.

Je jasné, že primárním cílem akce bylo vidět, případně být viděn. Přidanou hodnotu ale tvořily i unikátní příležitosti k networkingu a tvorbě osobních vazeb. Nechyběli dokonce ani restaurátoři veteránů, specializovaní mechanici… Prostě svatostánek pro všechny milovníky aut.

Facebook diskuze

Napsal | 2019-01-02T10:10:10+00:00 8. ledna , 2019|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Veteráni, Zpravodajství|Štítky: , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plán na chladné zimní večery? Kochat se letními srazovými snímky nádherných vozů značky Ford