Richard Westbrook z Ford Chip Ganassi Racing obdržel prestižní motoristické ocenění Earl Howe Trophy

Richard Westbrook z Ford Chip Ganassi Racing obdržel prestižní motoristické ocenění Earl Howe Trophy

British Racing Drivers’ Club, prestižní britský motoristický klub, nedávno udělil cenu Earl Howe Trophy Richardovi Westbrookovi. Tovární jezdec modrého oválu ji dostal především za vynikající jízdní výkony, které podal za volantem Fordu GT.

Nejlepší jezdec působící v roce 2018 v Americe

Richard Westbrook obdržel ocenění za nejlepší výkony podané v rámci jakékoliv soutěže na území Ameriky v roce 2018. 43letý Brit zazářil trojicí vítězství v rámci IMSA WeatherTech SportsCar Championship včetně slavného podniku Rolex 24 v Daytoně. Představil se i v Le Mans. “Už jen to, že můžu být při předávání ceny v těchto prostorách, je pro mě obrovská čest,” řekl Westbrook. “Všude kolem sebe mám opravdové legendy motorsportu…Byla to opravdu vydařená sezóna,” dodává Brit, který ocenění Earl Howe Trophy získal již v roce 2015.

Mimochodem Francis Richard Henry Penn Curzon, neboli 5. Earl Howe (earl je anglický šlechtický titul), byl poslancem britského parlamentu, který v roce 1931 vyhrál v Le Mans.

Facebook diskuze

Napsal | 2019-01-02T09:17:44+00:00 4. ledna , 2019|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Videa, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Richard Westbrook z Ford Chip Ganassi Racing obdržel prestižní motoristické ocenění Earl Howe Trophy