Startuje Gymkhana TEN: Ultimate Tire Slaying Tour

Startuje Gymkhana TEN: Ultimate Tire Slaying Tour

Kena Blocka známe coby automobilového floutka, pro něhož je drifting přirozený způsob pohybu na čtyřech kolech. Pokud nejste zarputilí zastánci defenzivní jízdy za všech okolností, vězte, že Block a jeho tým před 2 týdny poslali do světa nové video pojmenované Gymkhana TEN: Ultimate Tire Slaying Tour (slay=zavraždit). A my můžeme říct  jedno. Je na co se koukat!

5 lokací, 5 aut. A také 11 milionů shlédnutí za 2 týdny

V rámci nové Gymkhany nás bere Block na výlet do pěti strhujících míst. Mění se i auta. Celkem jich kalifornský showman vystřídá pět. První část videa se natáčela v Lulea na severu Švédska s tím, že se na místní sníh a led vůbec poprvé vydává s Fiestou WRC pro rok 2018. Pak se akce přesouvá do Detroitu, kde se pneumatiky vraždícím strojem stává Ford Mustang RTR Hoonicorn V2 s výkonem 1400 koní. Další zastávka je horské městečko Guanajuato v Mexiku, jehož malebné uličky dlážděné kočičími hlavami Block vyleští pneumatikami svého rallycrossového Focusu RS RX. Následuje Los Angeles v Kalifornii, kde se můžeme těšit na starý Ford Escort Cosworth skupiny A. Kromě obligátního pálení pneumatik se připravte i na vyšší level – Block gumy vyzul úplně a blázní pouze na kovových kolech. Poslední dějství padlo na slavnou Route 66 v Texasu, kde se ve světové premiéře představí další přírůstek do Blockovy rodiny, vůz Hoonitruck postavený na základu Fordu F-150 z roku 1977.

Block projekt podle svých slov připravoval více než 2 roky. Tak co, líbí?

Facebook diskuze

Napsal | 2019-01-02T08:46:20+00:00 2. ledna , 2019|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Veteráni, Videa, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Startuje Gymkhana TEN: Ultimate Tire Slaying Tour