Neznámý kreativec si objednal letadlo a nad centrálou Fordu za něj vyvěsil transparent. Dožadoval se nového Fordu GT

Neznámý kreativec si objednal letadlo a nad centrálou Fordu za něj vyvěsil transparent. Dožadoval se nového Fordu GT

O exkluzivitě nového vozu Ford GT jsme psali mnohokrát. Abyste si jej mohli koupit, bylo nezbytné projít náročným výběrovým řízením. To se patrně nepodařilo jistému americkému šprýmařovi, který nedávno nad centrálou Fordu v Detroitu nechal za letadlo vyvěsit transparent, ve kterém stálo “Is a Ford GT in my future? Vzkaz byl doplněný hastagem #GoingFurther”.

Autor neznámý

Netušíme, jestli byla celá avantýrka pouhým pokusem o “vytrollení” automobilky, anebo zda si dotyčný od tohoto kousku skutečně sliboval “pošťouchnutí” své žádosti o vůz. Pokud je b) pravda, dá se předpokládat, že na sebe musel kreativec upozornit i jinak (např. mailem či telefonátem). V textu uvedeném na transparentu, který by se dal do češtiny přeložit jako “Můžu se v budoucnu těšit na Ford GT?”, totiž nebyly uvedeny žádné kontaktní či jiné údaje. Text za hashtagem pouze parafrázuje fordovský slogan Go Further.

Každopádně automobilka přelet zajímavého transparentu zaznamenala. Její mluvčí jej okomentoval následovně: “Letadlo s transparentem jsme nad budovou centrály Ford v poledne zahlédli. Nicméně potenciálního zájemce o Ford GT nemáme jako identifikovat.” Posléze dodal, že automobilka dává přednost kreativním videím před podobnými kousky.

Zdroj foto: jalopnik.com

 

Facebook diskuze

Napsal | 2018-12-21T13:03:42+00:00 17. prosince , 2018|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Veteráni, Zpravodajství|Štítky: , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Neznámý kreativec si objednal letadlo a nad centrálou Fordu za něj vyvěsil transparent. Dožadoval se nového Fordu GT