Tuningový veletrh SEMA opět nezklamal. K vidění byly decentní úpravy i naprosté šílenosti

Tuningový veletrh SEMA opět nezklamal. K vidění byly decentní úpravy i naprosté šílenosti

Co se ve Vegas stane, to se ven nedostane. Jakkoliv se mohou místní holedbat tímto pořekadlem, z letošního ročníku veletrhu SEMA toho uniklo hodně. K vidění byly elegantní a vkusné kreace, vzácné supersporty i naprosté šílenosti, nad kterými zůstává rozum stát. Nechyběly samozřejmě ani vozy Ford.

Rozmanitá všehochuť

Letošní SEMA se konala 30.10. – 2.11. v Kongresovém centru v Las Vegas. Sjely se sem supersporty, pick-upy, veteráni, hot rody, SUV – prostě taková směsice všeho, co jezdí a (někdy i) bliká. Možná vás to překvapí, ale některé úpravy prezentované na SEMA byly orientovány také na praktičnost. Viděli jsme např. bestseller Ford F-150 se zajímavými nosiči pro jízdní/horské kolo.

Letošního ročníku se účastnilo přes 70 tisíc návštěvníků, což je úctyhodné číslo, pokud uvážíme, že nejde o výstavu přístupnou široké veřejnosti.

Ford je na SEMA stálicí

Modrý ovál patří mezi stálice oblíbeného veletrhu. Ostatně hlavní hvězdou vůbec prvního ročníku SEMA, který se konal v roce 1967, byl Ford GT40, vůz, který několikrát za sebou v 60. letech opanoval Le Mans.

Když už se bavíme o značce Ford, na veletrhu nechyběl 1400koňový Ford Mustang Kena Blocka, Ford GT, Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance, pick-up F-150 a mnoho dalšího. Níže přikládáme fotky, abyste si udělali obrázek, jak to na SEMA vypadalo.

Facebook diskuze

Napsal | 2018-11-02T12:05:09+00:00 24. listopadu , 2018|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Veteráni, Videa, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tuningový veletrh SEMA opět nezklamal. K vidění byly decentní úpravy i naprosté šílenosti