Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance je nový přírůstek do rodiny Mustang

Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance je nový přírůstek do rodiny Mustang

Trojici písmen RTR známe v souvislosti se jménem Vaughn Gittin Jr. Americký drifter a showman sedlá při svých skopičinách speciálně upravený Mustang RTR již od roku 2009 s tím, že jeho RTR Vehicles ve spolupráci s Ford Performance pravidelně představují speciály pro driftování, které jsou dostupné i pro běžné zákazníky. Jejich poslední společnou kreací je vůz Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance.

Ze sériového vozu driftovacím speciálem díky paketu

Základem pro Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance (to celé je oficiální název vozu) je sériový Ford Mustang, a to jak ve verzi s osmiválcem, tak se čtyřválcem EcoBoost. Podmínkou nicméně je, aby byl součástí výbavy auta Performance Pack 1. Takový vůz je pak u vybraných dealerů osazen dalším paketem, tentokrát už tím z dílny Ford Performance a RTR Vehicles.

Paket se nijak nehraje s výkonem motoru. Jeho hlavní devizou je přepracování podvozku. Vyměněny jsou pružiny a nechybí aktivní magneto-reologické odpružení MagneRide. Speciálně pro tento vůz byla navržena i sada 19palcových kol. Abyste (nejen) při pokusech o nedefenzivní jízdu ve stylu amerického show-mana udrželi všemi koly na zemi (a ideálně na vozovce), je k dispozici sada aerodynamických prvků.

Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance od klasického Mustangu odlišíte na první pohled díky plejádě estetických vylepšení. Nová je maska chladiče s vlastním osvětlením, unikátní křivky dostaly charakteristické pruhy na bocích a kapotě motoru. Vevnitř pak na vás čekají koberečky s logem RTR, nová hlavice řadicí páky apod.

Facebook diskuze

Napsal | 2018-11-02T10:06:10+00:00 15. listopadu , 2018|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Series 1 Mustang RTR Powered by Ford Performance je nový přírůstek do rodiny Mustang