EVS Motors z Texasu dodali Fordu F-250 post-apokalyptickou fazónu

EVS Motors z Texasu dodali Fordu F-250 post-apokalyptickou fazónu

Vůz označený jako Search and Destroy F-250 (search = najdi, destroy = znič) na sebe strhává řádnou pozornost. Jde o zakázkově upravený pick-up Ford F-250, jehož vzhled se pohybuje někde mezi post-apokalyptickým polovojenským speciálem, náčiním, které využívají kalifornští rappeři k nočním výletům do nákupních středisek, či přibližovadlu mafiána Tlustého Tonyho ze seriálu Simpsonovi. Technické parametry EVS Motors neuvedli. Dá se ale předpokládat, že jsou úpravy především estetické.

Kliď se mi z cesty!

EVS Motors sídlící v Texasu má bohatou zkušenost s rozličnými úpravami Hummeru H1. A dalo by se říct, že v podobném duchu přistoupili i ke konstrukčně modernějšímu a hlavně nesrovnatelnému Fordu F-250. Výsledek může působit obdivuhodně, přestřeleně, kýčovitě i opravdu zlověstně. Každopádně si jej ale na cestě zatraceně dobře všimnete, a to i v USA, kde silnice běžně brázdí o poznání rozvalitější stroje než u nás. Definujícím prvkem je kompletně přepracovaný přední nárazník od Fab Fours označený jako Grumper (grump = broučoun). Zaujmou ale také nové blatníky, ochranný rám čelního skla s přídavnými světly, či speciální celopolep karoserie. Nekompromisní vzhled podtrhují také monstrózní 24palcová kola Forgiato obouvající terénní pneumatiky Toyo Open Country R/T. Troufáme si tvrdit, že potkat Search and Destroy F-250 na cestě do práce, 90 % motoristů se raději uklidí ke krajnici a nechá se předjet.

 

Facebook diskuze

Napsal | 2018-09-10T08:32:56+00:00 7. září , 2018|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Technologie, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem EVS Motors z Texasu dodali Fordu F-250 post-apokalyptickou fazónu