P-51 RTR jsou unikátní hodinky vyrobené z dílů Fordu Mustang RTR

P-51 RTR jsou unikátní hodinky vyrobené z dílů Fordu Mustang RTR

Jsou věci, které k sobě krásně a logicky pasují. Avšak existují také předměty, mezi nimiž je příčinná souvislost, řekněme, ne na první pohled zřejmá. Příkladem druhé kategorie jsou hodinky označené jako P-51 RTR, které jsou vyrobené z dílů použitých u driftovacího speciálu Ford Mustang RTR. Neuvěřitelné?

Podařilo se sloučit neslučitelné

North American P-51 Mustang je legendární jednomístný stíhací letoun, který za druhé světové války přispěl k porážce fašismu. A je to právě tento letoun, jímž se před více než půl stoletím inspirovala automobilka Ford, když uvedla na trh dnes neméně legendární model Ford Mustang. A slavným letounem se inspiroval i Vaughn Gittin Jr., který právě na trh uvádí limitovanou edici hodinek P-51 RTR. Profesionální drifter a do určité míry kolega ještě populárnějšího Kena Blocka k hodinkám nepřipojí jen své jméno. Budou částečně vyrobeny z dílů Gittinova driftovacího speciálu Fordu Mustang RTR, od něhož pochází druhá část jejich názvu. Přesněji řečeno ciferník je vyroben z recyklovaných uhlíkových vláken využitých na podvozku Mustangu RTR. Okruží využívá uhlíková vlákna a hliník z hřídele volantu Mustangu RTR. Na koženém řemínku pak najdeme vyšité startovací číslo Vaughna Gittina. Technika pochází od renomované firmy Rec Watches. Pokud máte o hodinky zájem, můžete začít objednávat. Cena byla stanovena na 1654 eur včetně poštovného. A doporučujeme si pospíšit, limitovaná edice čítá pouze 350 kusů.

Facebook diskuze

Napsal | 2018-07-26T09:33:31+00:00 24. srpna , 2018|Kategorie: Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem P-51 RTR jsou unikátní hodinky vyrobené z dílů Fordu Mustang RTR