Parádní sobotní dopoledne rozzářily desítky skvostných fordů

Parádní sobotní dopoledne rozzářily desítky skvostných fordů

Automobilové srazy člověk buď miluje, nebo nenávidí. A troufáme si tvrdit, že těch z vás, kterým se v červnu proběhnutý sraz Mustang & All Ford Meet NJ zamlouvá, bude velká většina. K vidění byly desítky unikátních vozů Ford – historických, moderních i šíleně vytuněných.

Sobotní odpoledne, na které se nezapomíná

Sraz proběhl v Millstone Township ve státě New Jersey v sobotu 9.6. Fanoušci modrého oválu se svými miláčky dostavili již na 9. hodinu ranní s tím, že sraz trval do 11 hodin. Patrně proto, aby si účastníci ve zbytku dne mohli užít romantický oběd a projížďku. K vidění byla řada vymazlených vozů Mustang, ale také pick-up F-150 či třeba Lincoln Continental (automobilka Lincoln spadá do Ford). Akci organizoval sběratel vozů Ford Dave Wacenda. Pokud by náhodou někdo dorazil v mírně nedospalém stavu, byla k dispozici káva. Forďáci a forďačky, v jejcihž žaludku by náhodou absentovala snídaně, měly zajištěn přísun koblih. Prostě parádní letní sobotní dopoledne, u kterého nechyběli ani zástupci Ford Performance. Ti přivezli stánek, u něhož bylo možné se poradit např. o tom, co je u Fordu nového. A protože fotka řekne více než tisíc slov, přinášíme galerii pořízenou přímo na akci.

Facebook diskuze

Napsal | 2018-07-23T15:24:18+00:00 8. srpna , 2018|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Veteráni, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Parádní sobotní dopoledne rozzářily desítky skvostných fordů