Vaughn Gittin Jr. se vydal na Nürburgring driftovat se svým Mustangem RTR. Nakonec přišlo i na Raptor

Vaughn Gittin Jr. se vydal na Nürburgring driftovat se svým Mustangem RTR. Nakonec přišlo i na Raptor

O Kenu Blockovi slyšel téměř každý. Vaughn Gittin Jr. v našich končinách přece jen tak populární není. Přitom i on to umí zpoza volantu pořádně rozpálit. Nedávno se vydal na legendární německý okruh Nürburgring, který chtěl proletět dveřmi napřed ve svém unikátním driftovacím speciálu Mustang RTR. Ale vzhledem k tomu, že pršelo, usedl za volant Fordu F-150 Raptor. A navzdory vrtochům počasí to byla podívaná náramná.

Spálené gumy a déšť

Driftování v dešti je nuda. Alespoň to tedy tvrdí driftovací samouk z amerického Marylandu. Proto v Nürburgringu přesedlal na ostrou verzi populárního pick-upu F-150. S ním se sice, jak sám řekl, pokusil zajet “ostré kolo”. Ovšem o nelítostný souboj s časomírou nešlo. Byl to stále stejný show-man Vaughn Gittin Jr., takže prim hrálo slovutné hrabání zadních kol.

 

Facebook diskuze

Napsal | 2018-05-04T09:59:21+00:00 24. května , 2018|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Motorsport, Nezařazené, Technologie, Zpravodajství|Štítky: , , , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vaughn Gittin Jr. se vydal na Nürburgring driftovat se svým Mustangem RTR. Nakonec přišlo i na Raptor