Na srazu Mustangů v Dubaji se stalo něco nepochopitelného. Snad tucet jich skončilo v sobě

Na srazu Mustangů v Dubaji se stalo něco nepochopitelného. Snad tucet jich skončilo v sobě

YouTube oplývá videi z automobilových srazů, při kterých to účastníci tak trochu “nedali”. Často se jedná o nezvládnutý smyk, někdy prostě nastane chybička při parkování. Ovšem nad tím, co se nedávno přihodilo v Dubaji, zůstává rozum stát. V sobě tam skončila snad desítka (možná více) Fordů Mustang.

Vrakoviště poseté Mustangy

Co si budeme povídat, řada motoristů má po prvním usednutí za volant něčeho, co disponuje výkonem přes 400 koní, pocit nepřemožitelnosti. Po absolvování první stovky kilometrů (případně dvou kol na okruhu – podle toho, co nastane dříve) si pak začínají pohrávat s myšlenou, jestli třeba takovému Lewisu Hamiltonovi nezačít dávat večerní lekce řízení. Smýšlení tohoto rázu pak má za následek karamboly všeho druhu, od těch opravdu úsměvných až po tragické.

Ovšem nad spouští, kterou jsme mohli vidět nedávno v Dubaji, skutečně zůstává rozum stát. Pokud by jeden Mustang dal “pusinku” druhému, nikdo by se nad tím nepozastavil. Chybovat může každý. Pokud by ke kolizi došlo v trochu vyšší rychlosti, důsledkem čehož by byl druhý Mustang odmrštěn dopředu tak, že narazí do třetího, i to by se ještě nějak dalo pochopit. Ale to, že v sobě skončí Mustangů snad tucet, to už je na epizodu oblíbeného pořadu To nevymyslíš.

Epic fail, který snad musí být nahraný

Jak ke karambolu došlo, netušíme. A stejně tak nevíme, zda byl někdo zraněn, jak konkrétně byla auta poškozena apod. Celá událost je tak absurdní, že si člověk skoro říká, že muselo jít o úmysl. Pokud by na srazu vysokou rychlostí “vlétlo” jedno auto do hloučku ostatních, pak by muselo být patrné největší poškození u aut v zadní části. Při pohledu na video to ale vypadá, že nejsilnější musel být náraz mezi vozidly uprostřed. No, asi věci mezi zemí a nebem, tedy Dubají…

Zdroj foto: mustangforums.com

Facebook diskuze

Napsal | 2018-04-25T14:09:54+00:00 17. dubna , 2018|Kategorie: Bezpečnost|Štítky: , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na srazu Mustangů v Dubaji se stalo něco nepochopitelného. Snad tucet jich skončilo v sobě