Autorama je svátkem pro všechny nadšence do současné i historické automobilové produkce (nejen) z USA

Autorama je svátkem pro všechny nadšence do současné i historické automobilové produkce (nejen) z USA

Detroitské zimy bývají dlouhé, chladné a vyčerpávající. Ovšem přežít se dají. Zvláště, když je člověk stráví děláním toho, co jej baví. V případě nespočtu nadšenců je takto požehnanou činností práce na svém autě. Výsledky se pak mohou každoročně kochat například návštěvníci autopřehlídky Autorama.

Každý vůz je unikát

Zimní počasí českou kotlinu ani v březnu neopouští. A v Detroitu na tom nejsou o poznání lépe. I přesto ale už začátkem měsíce roztála srdce tisíců fanoušků automobilových lahůdek. Minimálně tedy těch, kteří zamířili do Cobo Center v srdci Detroitu, kde proběhla přehlídka zakázkových vozů Autorama. Již 66. ročník show proběhl o víkendu 2.-4. března a k vidění bylo všechno od klasických mustangů přes hot rody až po sportovní a terénní vozy. K vidění byly vozy nespočtu značek a úprav. Modrý ovál nicméně patřil mezi ty nejfrekventovanější.

Facebook diskuze

Napsal | 2018-04-25T14:11:41+00:00 28. března , 2018|Kategorie: Veteráni|Štítky: , , , , , , |Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Autorama je svátkem pro všechny nadšence do současné i historické automobilové produkce (nejen) z USA