Doprovodná flotila pro cyklistický Team Sky se rozroste o Mondeo s pohonem všech kol a Tourneo Custom

Doprovodná flotila pro cyklistický Team Sky se rozroste o Mondeo s pohonem všech kol a Tourneo Custom

Ford je oficiálním partnerem Team Sky už od roku 2016. Poskytuje ji flotilu doprovodných vozidel určených např. k přepravě realizačního či podpůrného týmu a dále k přepravě vybavení (jízdních kol, nástrojů pro servis, náhradních dílů, chladicích boxů apod.). V sezóně 2018, která před pár týdny začala v Austrálii, se modelové portfolio poskytující podporu Team Sky rozroste o prostorné Mondeo kombi ST-Line s pohonem všech kol a dále Tourneo Custom s variabilním interiérem.

Plodná spolupráce přinesla 73 vítězství

Začíná se psát třetí rok partnerství mezi modrým oválem a Team Sky. Partnerství, během něhož cyklistický tým na své konto připsal 73 vítězství a stal se světovou jedničkou na poli profesionální cyklistiky. Svůj podíl na tomto triumfu má bez pochyby i logistická podpora od Fordu. Jeho flotila totiž během všech cyklistických závodů najela více než 80 tisíc kilometrů. A rok 2018 určitě nebude jiný, minimálně co se týče intenzity logistického zázemí poskytnutého ze strany modrého oválu. Navázat na hvězdná léta 2016 a 2017 totiž mají pomoci dva nové flotilové modely – Mondeo kombi ST-Line a Tourneo Custom.

Mondeo pro převoz nákladu. Tourneo Custom přepraví lidi

Nástroje a vybavení bude převážet Mondeo kombi, vůz, který se již přes dvacet let těší z pozice prostorného a spolehlivého etalonu střední třídy s velice zajímavým podvozkem. Ford navíc do flotilu Team Sky pošle variantu s pohonem všech kol, která se nezalekne jakéhokoliv počasí.

Přepravu realizačního týmu naopak zajistí Tourneo Custom. To exceluje především prostorným a hlavně velice flexibilním interiérem, který umožňuje pohodlně sedadla seskupit tak, že dojde k vytvoření jakési konferenční místnosti. O celé flotile pak lze říct, že byly vozy upraveny tak, aby vyhovovaly speciálním požadavkům Team Sky.

Partneři se stejnou filozofií pro řešení problémů

Spolupráce obou subjektů je mimořádně úspěšná. Ostatně i proto došlo k jejímu prodloužení až do konce roku 2019. Podle Sira Davida Brailsforda působícího coby týmový vedoucí Team Sky je to dáno tím, že oba partneři vyznávají při řešení problémů stejné zásady. Důležitou roli ale hrají podle Brailsforda také zkušenosti a know-how Fordu.

Facebook diskuze

Napsat komentář