Ford Transit je tvrdý pracant. Umí ale být i pořádně cool

Ford Transit je tvrdý pracant. Umí ale být i pořádně cool

Legendární dodávka od Fordu dokáže mít mnoho tváří. My ji většinou známe jako neúnavného dříče připraveného odvézt cokoliv kamkoliv. Ale pozor. Stačí partička fajnšmekrů a z Transitu je hned super cool luxusní vozítko pro 13 lidí, pojízdná galerie anebo třeba kosmetický salon pro domácí zvířátka. Nevěříte?

Mimořádná variabilita modelu Transit tak trochu jinak

Ford Transit je mimořádně variabilní. Díky pestré nabídce různých délek rozvoru, variant karoserie, výšek střechy a motorů umožňuje sestavit si vůz přesně podle potřeb.

A do skutečného extrému tuto variabilitu dostali v úpravně vozů Battisti Customs v americké Indianě. Jimi vyšperkovaný Transit odveze 13 cestujících v absolutním luxusu. V autě je dřevěná podlaha, obří kožená sedačka a dvě velké televize.

11 Coolest Transits - 1. Windy City Limousine

Tento Transit zase oslní každého, kdo má rád snowboarding. Pokud chcete jet na hory ve velkém stylu, potřebujete toto auto.

Transit jako pojízdná galerie

Jeden americký profesor výtvarného umění si pak ze svého Transitu udělal pojízdnou galerii. Své obrazy v něm vozí do muzeí, galerií, na různé přehlídky a samozřejmě ke svým zákazníkům.

11 Coolest Transits - 3.	Prof. ZL Feng’s Art Transporter

Transit jako pojízdná kavárna a cukrárna

Dvojice nadšenců z amerického Baltimore si svůj Transit přestavila na pojízdnou kavárnu a cukrárnu. Vůz nyní křižuje ulice Baltimore a pravidelně se vydává také na různé hudební či kulturní události. O vnější vzhled se postarali dva místní umělci. Tak co, dostali jste chuť na kávu?

11 Coolest Transits - 4.	The Grateful Grail Coffee Shop

Když se děti s autismem učí surfovat, taky je u toho Ford Transit

Tento vkusně upravený Transit převáží surfovací prkna a záchranné vesty pro klub, který seznamuje autistické děti se surfováním.

https://www.youtube.com/watch?v=O8WlKYTbNyw

Transit zachraňuje opuštěná zvířata

Jeden zajímavě upravený Transit převáží osiřelé psy na soukromou farmu ve městě Dedham v americkém státě Massachusetts. Zvířata na farmě zůstávají do doby, než se pro ně najde nový domov.

11 Coolest Transits - 7.	Shultz’s Guest House’s Dog Rescue V

Z Transitu se stal mobilní kosmetický salon pro zvířátka

Americe se ne nadarmo říká země neomezených možností. Našli byste tu např. několik speciálně upravených Fordů Transit. Z vozů se staly pojízdné a plně vybavené kosmetické salony pro domácí mazlíčky. Na ty zde čeká několik vaniček, hydromasážní systémy, stoly na vyčesávání, fény a dokonce lednice.

11 Coolest Transits - 9.	Wag’n Tails’ Pet Grooming Studio

Facebook diskuze

Napsal | 2015-10-28T15:37:58+00:00 28. října , 2015|Kategorie: Bezpečnost, Blog FordShop, Technologie, Vše, Zpravodajství|Štítky: , , , |0 komentářů

Napsat komentář