Ford i letos pořádá v 6 českých lyžařských střediscích sněžnou 4×4 roadshow. Buďte u toho

Ford i letos pořádá v 6 českých lyžařských střediscích sněžnou 4×4 roadshow. Buďte u toho

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet kvality čtyřkolek Ford v náročných zimních podmínkách? Máte šanci. Až do konce února totiž bude modrý ovál pořádat hned v šesti horských střediscích po celé ČR testovací jízdy, kterých se může zúčastnit úplně každý.

V hlavní roli Kuga a Ranger

Během letošního ročníku budou zájemci moci usednout za volant nového Fordu Kuga a Ranger. Oba vozy, atraktivní SUV i nekompromisní pracant/pick-up, vynikají díky skvělému podvozku, pohonu všech kol a pokročilé elektronice mimořádnými jízdními vlastnostmi, a to i v hlubokém sněhu, na ledě apod. Nevěříte? Pak si je přijďte vyzkoušet. Na uzavřené trati se ve vás dost možná probudí závodník. V rámci doprovodného programu se totiž bude soutěžit hned v několika disciplínách (např. ve zručnosti jízdy ale také třeba v rychlosti nasazování řetězů). Hlavní cenou přitom bude pobyt v Alpách v ceně 20 tisíc korun.

Začíná se v Krkonoších, končí v Beskydech…

Letošní ročník sněžné show organizované Fordem začal před několika dny v Janských Lázních, pak se přesunul na Lipno, další štací pak bude tento víkend Červená voda v Orlických horách. O týden později je plánován návrat zpět do našich nejvyšších hor (konkrétně do Harrachova). Další zastávkou sněžného turné budou Říčky v Orlických horách, poslední šanci zařádit si ve forďáckých čtyřkolkách pak budete mít v Bílé v Beskydech mezi 22. a 23. únorem.

Minulého ročníku se aktivně zúčastnila více než tisícovka lidí

Sněžné tour startuje letos již podruhé. Během minulého roku se přitom testování aktivně účastnilo hned 1038 registrovaných zájemců. Letos přitom může být číslo ještě vyšší, a to i přes ne zcela kvalitní lyžařskou sezonu.

Facebook diskuze

Napsat komentář